Smluvní podmínky

Obchodní podmínky a reklamační řád - MORYEN s.r.o.

Ceny

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH. Nejsme plátci DPH.

Objednání

Zákazník musí během objednání vyplnit všechna pole formuláře, která jsou označená - uvést jméno a příjmení nebo název firmy,úplnou platnou

adresu, další kontaktní údaje/ telefon,e-mail/a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a

k uhrazení příslušné částky.

Platba

Nakupující má možnost uskutečnit platbu dobírkou. Aktuální ceny dopravného jsou zobrazeny v objednávce po výběru druhu dopravy nakupujícím.

Vyřízení objednávky

Při standardním prúběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím emailů. Kupující při standardním průběhu vyřízení není nucen reagovat na žádné emaily.

Expediční lhúta

V převážné většině případů je zboží odesláno během 14 pracovních dnú. V případě objednání problematického zboží,může dojít k prodloužení lhůty. V případě, že zjistíme, že některá z objednaných položek není skladem, bude zákazník kontaktován a jsou mu nabídnuty další možnosti postupu/ změna objednávky,prodloužení expediční lhůty/.Prodejce se zavazuje expedovat v nejkratší možné době.Doručovací doba je specifikována v dodacích podmínkách společnosti zajišťující přepravu.

Cena dopravy a dobírky

Cena dopravy a poplatek za dobírku se řídí aktuálně platným ceníkem přepravní služby. Ceny přepravy se v těchto případech řídí ceníkem vybrané přepravní společnosti.

Forma zásilky

Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je položena faktura nebo paragon plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku,musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží

Na základě zákona č.367/2000 má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí.Zboží nesmí vykazovat známky použití,nesmí být jakkoli poškozeno,musí být vráceno včetně všech dokumentů. Zboží lze vrátit osobně nebo poslat řádně zabaleno doporučené.

Záruka a reklamace

Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě MORYEN s.r.o. se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ale nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.Reklamace se oznamuje e-mailem, telefonicky,doporučeným dopisem. Detaily kontaktů jsou uvedeny na webových stránkách www.moryen.cz

Ochrana osobních údajů

Veškeré Vaše osobní údaje pokládáme za důvěrné a zavazujeme se neposkytnout je žádné třetí osobě v souladu se zákonem 101/200 Sb. o ochraně informací.

Výmaz osobních údajů je možný na základě písemné žádosti u zákazníků, kteří provedli registrakci a neprovedli objednávku. Výmaz je nutné autorizovat zasláním přihlašovacího jména a hesla

 

Reklamační řád a obchodní podmínky jsou v platnosti od 1.10.2011.Změny jsou vyhrazeny.