Zdravě a sexy - Prádlo se stříbrem

07.06.2014 10:53

Proč právě stříbro?

Antibakteriální účinky stříbra jsou známy již od dob starého Říma, kdy se používaly k jídlu stříbrné talíře, stříbrné mísy, do vody se vkládaly stříbrné mince. Vše mělo jediný důvod, udržovat jídlo a vodu déle bez choroboplodných zárodků a předcházet nejrůznějším chorobám.

Stříbro v textilu SILVER+

Ionty stříbra ničí a brání růstu bakterií, plísní, hub, kvasinek a potlačuji nepříjemné pachy.

Naše textilní výrobky s aplikací iontů stříbra nezpůsobují žádné alergie. Ionty stříbra jsou aplikovány do vlákna takovým způsobem, že nepřecházejí z vlákna do pokožky a z vlákna nikdy nevyprchají, tzn. že antibakteriální účinky našich výrobků jsou zachovány po celou dobu jejich životnosti.

Spodní prádlo SILVER+

Působí preventivně proti mykózám. Udržuje vaše intimní partie bez bakterií, plísní a kvasinek.

V případě vypuknutí mykózy má profylaktické účinky, tzn. že výrazně snižuje negativní dopady mykózy na váš běžný denní život. Likviduje pachy v případě výtoku a udržuje vám pocit čistoty a svěžesti. Mykotické bakterie, které výtok obsahuje, naše prádlo SILVER+ rychle ničí, čímž zabraňuje dalšímu šíření mykózy i po vyprání prádla. Po vyprání navíc kalhotky nemusíte vůbec žehlit!

Trička SILVER+ slouží jako prevence proti plísním, mykózám a ekzémům, pomáhají je odstranit ,velmi dobře odvádějí pot, ničí bakterie a eliminují zápachmají schopnost absorpce, jsou prodyšné, pružné a poskytují komfort při nošení,urychlují hojení ran a oděrek, zabraňují opruzeninám,jsou netoxické, nedráždivé a nevyvolávají alergické reakce,svým tvarem a provedením umožňují dlouhodobé a pohodlné nošení,ošetřují se stejně jako běžné spodní prádlo (doporučená teplota praní 30°C),účinnost iontů stříbra trvá po celou dobu životnosti trička

 

Produkty značka SILVER+ jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem třídy 1, zdravotně certifikovány institutem testování a certifikace ITC Zlín, a.s. Registrace Ministerstva zdravotnictví ČR.